Wałbrzych , Gość Cena : Proszę o kontakt Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Prezent na dzien mamy

Komplety w welurowych oraz pięknych pudłach to świetna opcja na Dzień Mamy, jaką można zakupić w sklepie internetowym należącym do pracowni artystycznej Decoris. Pudła jako prezent na dzień mamy mają przeróżne wymiary i mogą mieć dowolną zawartość, dzięki czemu można uzupełnić pudełko wprost pod zainteresowania konkretnej osoby.


W pudełku można przykładowo schować ulubione czekoladki mamy albo filiżankę i herbatę. Oferta jest zróżnicowana nie tylko pod względem zawartości, ale też ceny, aby wszystkich chętnych było stać na wręczenie czegoś nietuzinkowego. Zrobione z weluru pudła z dedykacją jako prezent dla mamy to prezent, jaki z pewnością jest sprawdzony. Ozdobne pudła mają też dowolny wygląd, od klasycznych po kształt serca. Wypełnienie każdy może dowolnie uzupełnić. Filiżanka albo kubek w stylu vintage? Kawa? Herbaty? Słodycze? Do ręcznie zrobionego pudełka można też zakupić spersonalizowaną kartkę.


Numer ogłoszenia : 12340
Liczba odsłon: 3, dzisiaj+1

Warning: file_get_contents(http://adser.vot.pl/banery/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/myadnstr/public_html/dolnoslaskie-ogloszenia.pl/oc-content/themes/katrina/item.php on line 129