Wałbrzych , Karina Cena : Proszę o kontakt +48 570 901 913 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Dużo godzin pracy! Szklarnia w Holandii!

Jeśli szukasz pracy za granicą świetnie trafiłeś!

Jesteśmy Pośrednictwem Pracy za granicą z certyfikatem 18450, z siedzibą w Częstochowie.

Obecnie poszukujemy osób do pracy jako pracownik szklarni przy pomidorach oraz papryce.

Miejsce pracy: okolice De Lier i  Steenbergen

Zakres obowiązków:

- zbiór pomidorów tradycyjnych i koktajlowych,

- podcinanie pędów i pielęgnacja roślin

- praca przy ścinaniu papryki

- okręcanie pędów papryki

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie

- zmotywowanie do pracy

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- mile widziane prawo jazdy oraz znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:

- atrakcyjna stawka godzinowa

- extra płatne nadgodziny

- dużo godzin pracy

- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta skontaktuj się z Nami!

Karina tel. +48 570 901 913   @ praca@klaverteam.com

Agnieszka tel. +48 577 901 099   @ pracuj@klaverteam.com

Szukasz innej oferty pracy? Zadzwoń

Kamila tel. +48 570 901 414   @ work@klaverteam.com

Dominika tel. +48 570 901 033   @ job@klaverteam.com

Malwina tel. +48 731 901 913   @ job2@klaverteam.com

Numer ogłoszenia : 12786
Liczba odsłon: 6, dzisiaj+1

Warning: file_get_contents(http://adser.vot.pl/banery/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/myadnstr/public_html/dolnoslaskie-ogloszenia.pl/oc-content/themes/katrina/item.php on line 129