Wałbrzych , Klaver Cena : Proszę o kontakt +48 577 901 944 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Malarz- prace wykończeniowe- praca w Niemczech-darmowe zakwaterowanie!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku: MALARZ -praca w Niemczech

Zakres obowiązków:

¬wszelkie prace związane z zawodem malarza

szpachlowanie, malowanie, tapetowanie ścian

malowanie okien, drzwi, fasad

prace przy dociepleniach

inne prace wykończeniowe

Wymagania:

¬prawo jazdy mile widziane

doświadczenie w pracy jako malarz

doświadczenie w pracach tapeciarskich

znajomość języka niemieckiego- minimum podstawy

Oferujemy:

atrakcyjna stawka godzinowa

¬darmowe zakwaterowanie

kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Jesteś zainteresowany?

Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:

Marta tel: +48 577 901 944, zadzwoń napisz sms o treści ,,malarz” – oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com

Numer ogłoszenia : 12041
Liczba odsłon: 8, dzisiaj+2

Warning: file_get_contents(http://adser.vot.pl/banery/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /home/myadnstr/public_html/dolnoslaskie-ogloszenia.pl/oc-content/themes/katrina/item.php on line 129